تیم تالار وحدت مریانج در سال ۱۳۷۴ در قالب یک تیم محلی با مالکیت آقای ناصر قره‌باغی از خیرین ورزشی استان، تأسیس‌شده است. این تیم در سال ۱۳۷۵ با قهرمانی در مسابقات محلی، به مسابقات باشگاهی استان راه‌پیدا کرد و از سال ۱۳۷۶ در تمامی مسابقات باشگاهی استان شرکت نموده است.

در سال ۱۳۹۳ تیم تالار وحدت مریانج قهرمانی جام حذفی استان را کسب کرد و در جام حذفی کشور تا مرحله پنجم صعود نمود و جزء ۱۶ تیم جام حذفی کشور قرار گرفت.

مالکیت و مدیریت تیم تالار وحدت به‌صورت خصوصی به عهده جناب آقای ناصر قره‌باغی بوده و در سال ۱۳۹۷ با مشارکت آقای حمید کوچکی به‌عنوان مدیرعامل به موفقیت‌های چشمگیری دست‌یافت.

این تیم با همراهی کادر فنی مجرب و باسابقه خود توانسته است اقتدار خود در فوتبال استان را به نمایش بگذارد. سرمربی تیم جناب آقای محمود الماسی، چهره نام‌آشنای فوتبال همدان با همکاری سرپرست تیم، جناب آقای علی سعادتی و مربی‌های توانمند تیم، آقایان جعفر کریمی، حمید آرمیده و محسن پشوتن و همچنین جناب آقای حیدر طالبی مدیر پشتیبانی، این تیم پرسابقه را در مسابقات لیگ برتر فوتبال استان همدان همراهی می‌نمایند.

 

 

 

تیم تالار وحدت مریانج در مسابقات لیگ برتر فوتبال استان همدان ۱۲ بازی داشته که نتیجه این بازی‌ها ۱۱ برد و ۱ مساوی است و تاکنون شکستی در لیگ نداشته است و تنها ۲ هفته مانده به پایان مسابقات با امتیاز ۳۴ قهرمان این لیگ می‌باشد و جواز صعود به لیگ دسته سوم کشور را کسب نموده است. در ۲ هفته باقی‌مانده از مسابقات، این تیم تمام تلاش خود را می‌کند تا با درخشش در این مسابقات، زمینه موفقیت خود را در لیگ دسته سوم مهیا نماید و بازیکنان باکیفیت و پتانسیل خوب فوتبال همدان عامل مؤثری برای موفقیت در این لیگ می‌باشد.

بازیکنان تیم تالار وحدت مریانج را در این فصل فوتبالی همدان، محمد سعید نصرتی، مهرداد قلیزاده، علی الماسی، فرهاد قاسمی، حسین زرین چنگ، حجت مجیدی، حمیدرضا اکبری، مصطفی ورمزیار، محمد احمدی، محمد بالاوند، نوید رستمی، علی کورشی، محمدرضا سیاح‌زاده، علی شیری، پارسا چهاردولی، متین قائمی، یاسر مرتضایی، بهزاد افشاری، محمد پورشعبانی، جواد ترک‌شوندی، عرفان استخری، پوریا عظیمی، محمدمهدی اسمی، رضا درویش، محمدرضا بیگجانی، محمدمهدی میرزا آقاجانی و امیرحسین ترابی تشکیل داده‌اند.

شرکت توان دید آتی، عاملیت فروش آسیاتک در همدان، از پاییز سال ۱۳۹۷ حامی مالی تیم تالار وحدت مریانج شده است و در این مدت‌زمان، تیم را در تمامی مسابقات همراهی نموده است. این شرکت علاوه بر حمایت معنوی تیم در این مسابقات، تهیه لباس درزمینه مسابقات لیگ همدان جهت بازیکنان و کادر فنی، انجام فیلم‌برداری‌های مسابقات برگزارشده، مشارکت در طراحی سایت رسمی تیم و … را نیز به عهده داشته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *